RSS

Hakkımızda

Kimi zaman yaşadıklarından öğrenecek bir şeyin kalmadığında başkalarının yüreklerinden dökülen melodilerde kendini bulur sanıyor insan. Bir başka kalbin ya da aklın yarattığı melodi, kendindeki durumu anlatmasa bile özetler sanıyor.

Bu sanrı içinde yıllardır biriktirdiğimiz o kadar çok başkasının sesi, o kadar çok başkasının nefesi oldu ki, en sonunda ilk başta neyi önemsediğimizi unuttuk.

Başlangıcında nerede olduğunu bilmeyen sonunda nereye varacağını bilmez diyordu sinema dünyasındaki ikinci yeni klişeciler. Biz de ikinci defa yenilenemeyecek klişeleri sizlerle birlikte izleyerek hem eğlenmek hem de dinlenmek adına bizim bile olmayan bir kasaya linkleri emanet edelim, zaman içinde bir gün hiçbir yerde neye baktığımızı hatırlamazsak yani Alzheimer falan olursak gün gün kendi müzikalitemizden geçmişimizi bulalım istedik.

Size de keyifli seyirler kaldı yani bu kadar misyonu olan bir mecra ne kadar keyifli olabilirse o kadar keyif alın artık!

Yönetici Notu: İçtiği fazla kahve hayatındaki suyun tamamını çektiğinden giriş cümlelerini yazan adamların derdi bu mecrayı bağlamaz. Bu mecra sadece dışarıdakileri içeridekilerden fazla önemseyen bir yaşam formu olup kendinle çelişmeyi ciddiyetle reddeder!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: